GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59596, Singlemode OS2, 3m, λευκό

4,04 

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59596, Singlemode OS2, 3m, λευκό

Σε απόθεμα

Κωδικός προϊόντος: 59596 Κατηγορίες: , , Ετικέτες: , ,

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το κατάστημα μας θα παραμείνει κλειστό σήμερα 26/10, λόγω της τοπικής αργίας του Αγίου Δημητρίου πολιούχου της πόλης μας.